.

.

New
Даликс Кловн Риба Бејзбол Капа Тропски Тато Шапка За Мажи Женски Капи

Даликс Кловн Риба Бејзбол Капа Тропски Тато Шапка За Мажи Женски Капи

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Затворање на бравата. Миење Раце Само. Прилагодено лого за дизајн На Везена Риба Кловн, одговара на повеќето Возрасни, оваа капа има прилагодлива метална тока. КАРАКТЕРИСТИКИ : Метална Тока Со Прилагодлива Големина, мека внатрешна постава на лентата за пот, Добро Проветрена, Мала Тежина. ГОЛЕМИНА : ВОЗРАСНИ 6 3/4 до 7 1/2 (58 см макс). КОРИСНО за : Дневни излегувања, дружење со пријателите, тематски патувања или групи. БОЈА : Кели Зелена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи