.

.

New
Декорација На Позадина НА Аквариум ХЕПДД, Самолепливо За Да Се Спречи Промена На Бојата Атрактивна Висока Транспарентност 3д Постер за Аквариум 61 * 41СМ

Декорација На Позадина НА Аквариум ХЕПДД, Самолепливо За Да Се Спречи Промена На Бојата Атрактивна Висока Транспарентност 3д

DEN 1086.40

Стока
Во продавницата

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : постерот за аквариум е изработен од пвц материјал, со висока транспарентност, силен И издржлив, 3Д ефект. САМОЛЕПЛИВА : налепницата е самолеплива од едната страна, лесна за прицврстување на декоративната хартија на аквариумот или аквариумот, лесна за лепење. ДОЛГОТРАЈНА УПОТРЕБА : 3д позадината на аквариумот е нетоксична, нема мирис, нема дамки од вода, не е лесна за бледнее и има долг работен век. ПРЕКРАСНИ МОДЕЛИ : Едноставни и ефективни дизајни во позадина за резервоари за риби со атрактивни теми, вистински и јасни обрасци. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : постерите за аквариум се достапни во различни големини, погодни за различни резервоари за риби и аквариуми. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : постерот за аквариум е изработен од пвц материјал, со висока транспарентност, силен И издржлив, 3Д ефект. САМОЛЕПЛИВА : налепницата е самолеплива од едната страна, лесна за прицврстување на декоративната хартија на аквариумот или аквариумот, лесна за лепење. ДОЛГОТРАЈНА УПОТРЕБА : 3д позадината на аквариумот е нетоксична, нема мирис, нема дамки од вода, не е лесна за бледнее и има долг работен век. ПРЕКРАСНИ МОДЕЛИ : Едноставни и ефективни дизајни во позадина за резервоари за риби со атрактивни теми, вистински и јасни обрасци. ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : постерите за аквариум се достапни во различни големини, погодни за различни резервоари за риби и аквариуми. Спецификација : Тип На Ставка : Позадина На Резервоарот За Риби Материјал : Пвцапликација : Резервоар За Риби, Список Со Акваскапепак : 1 х Позадина На Резервоарот За Риби Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Item Type:
Fish Tank Background Wallpaper
Material:
PVC
Application:
Fish Tank, Aquascape
Package List:
1 x Fish Tank Background Wallpaper:
Note:
Please allow some errors due to manual measurement.:
Свеж

Поврзани производи