.

.

New
Пластични ампули/шишиња 50 пакувања w/капачиња поголема 16 големина на драма-ново-ново

Пластични ампули/шишиња 50 пакувања w/капачиња поголема 16 големина на драма-ново-ново

DEN 462.08

Стока
Во продавницата

Одлично за складирање на мали предмети, накит, завртки, зачини. Силна, чиста килибарна боја комплетна со капачиња што се отпуштаат од деца. Димензиите се со дијаметар од 2,5 "и 1,25". Сосема нов, без остаток на лек, достапен најдобар квалитет. Поголемата големина на 16 DRAM има многу поголема големина на батеријата „D“. Одлично за складирање на мали предмети, накит, завртки, зачини. Силна, чиста килибарна боја комплетна со капачиња што се отпуштаат од деца. Димензиите се со дијаметар од 2,5 "и 1,25". Сосема нов, без остаток на лек, достапен најдобар квалитет. Поголемата големина на 16 DRAM има многу поголема големина на батеријата „D“. Пакет од 50 прекрасни чисти килибарни поголеми 16-тата големина на лекови/шишиња со големина, комплетни со капачиња отпорни на деца. Илјадници употреба, од складирање накит, до ореви и завртки, завртки, пакувања, зачини и многу други. Постојат ампули со врвен квалитет и вреди да се направи мала разлика во цената од другите. Нашата репутација го означува тоа. Ние, исто така, продаваме преку големини на шишенце од 6 драми, 8 драми, 13 драми, 20 драма, 30 драма и 40 ДРАМ во најразлични количини на количини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи