.

.

New
Бостонски Териери Печатени Подлоги За Автомобили Слатки Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци За Мажи Жени

Бостонски Териери Печатени Подлоги За Автомобили Слатки Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци За Мажи Жени

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

€Големина}големината на тркалезниот подлога за автомобили е 2,56" во дијаметар и 0,16" дебела ,погодна за повеќето автомобили. Можете да ја измерите големината на држачот за чаши за автомобил пред да го купите. €Материјал q подлогите за чаши за автомобили се направени од дрво еколошки материјал, безбеден, нетоксичен, без мирис, подобра топлинска изолација, која може брзо да ја апсорбира влагата од надворешната страна на чашата и да го одржува автомобилот сув и чист. €Дизајн●дното на подлогата има дизајн на плута,има еден удобен засек на страната на подлогата за лесно отстранување, кога течноста за пијалоци се истура, може брзо да ја апсорбира влагата, одржувајќи го вашиот автомобил уреден. ①Најдобар Подарок Керамичките подлоги за автомобили за држачи за чаши се погодни и за секојдневниот живот и за самовозење на отворено tour.It е најдобриот избор за подарок за семејството, колегите, пријателите и љубителите на автомобили. €Нега И Услуга Quoster е многу лесен за чистење, само користете вода или додадете малку детергент за чистење, а потоа проветрувајте да се исуши.Ако имате какви било прашања, можете директно да ни испратите е-пошта и ние ќе ги решиме вашите прашања на време. Автомобил подлошки новина автомобил додатоци украси 2.56 " дрвени пијалок подлоги за жени маж, носителите автомобил чаша со смешни шема и да се направи да се задржи чиста и сува.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи