.

.

New
Гугемеи 12 Спакувајте Клипови За Пешкири За Плажа, Шарени Клипови За Плажа За Столче За Плажа, Држач За Крпи За Стол, Иглички За Облека За Ќебиња, Пластични Штипки За ?

Гугемеи 12 Спакувајте Клипови За Пешкири За Плажа, Шарени Клипови За Плажа За Столче За Плажа, Држач За Крпи За Стол, Иглички

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Шарени Клипови За Крпи за Плажа : 12 Спакувани Клипови за Плажа, 4 бои : Сина, Жолта, Розова Црвена, Зелена. Клипови За Плажа со големи Димензии : 4.7 "во должина со отвори што се отвораат до 2.7". Клиповите за плажа имаат силен стисок и не е лесно да паднат. Тие можат да држат ќебиња, крпи, облека, чорапи итн. Повеќекратна Употреба : лесен, неопходен за одмор на плажа, совршен за секојдневна употреба дома или патување. Издржлив Материјал : клип за крпи за Плажа изработен од цврста пластика и цинк-галванизиран челик, издржлив, издржлив, отпорен на корозија и отпорен на ' рѓа. Услуга на производот : ние ќе обезбедиме квалитетна услуга. Ако имате какви било проблеми со квалитетот со производите што ги добивате, контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа. Шарени Клипови За Крпи за Плажа : 12 Спакувани Клипови за Плажа, 4 бои : Сина, Жолта, Розова Црвена, Зелена. Клипови За Плажа со големи Димензии : 4.7 "во должина со отвори што се отвораат до 2.7". Клиповите за плажа имаат силен стисок и не е лесно да паднат. Тие можат да држат ќебиња, крпи, облека, чорапи итн. Повеќекратна Употреба : лесен, неопходен за одмор на плажа, совршен за секојдневна употреба дома или патување. Издржлив Материјал : клип за крпи за Плажа изработен од цврста пластика и цинк-галванизиран челик, издржлив, издржлив, отпорен на корозија и отпорен на ' рѓа. Услуга на производот : ние ќе обезбедиме квалитетна услуга. Ако имате какви било проблеми со квалитетот со производите што ги добивате, контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи