.

.

New
Mxiaoxia American Bopper Sailing Light for Souln Spoutage Study Chanderier за ходникот патека за домашно украсување затворено осветлување E27

Mxiaoxia American Bopper Sailing Light for Souln Spoutage Study Chanderier за ходникот патека за домашно украсување затворено

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Направено од месинг H65, полн со боја и сјај, така што текстурата на светло тело е светла како нова. Сенка на стакло со висока температура, мека светлина не е сурова, добар пренос на светлина, лесен за чистење, истакнувајќи ја топлата атмосфера на домот. Сите бакарни фитинзи, полирани, полирани и насликани, без 'рѓа. Апликација : Трпезарија/спална соба/патека/Вестибула/Студија. Рафинирано стакло за мелење, безбедно и без нечистотии, добро пренесување на светлина, топли и романтични светла, маглива и транспарентна светлина, блага и не груба. Направено од месинг H65, полн со боја и сјај, така што текстурата на светло тело е светла како нова. Сенка на стакло со висока температура, мека светлина не е сурова, добар пренос на светлина, лесен за чистење, истакнувајќи ја топлата атмосфера на домот. Сите бакарни фитинзи, полирани, полирани и насликани, без 'рѓа. Апликација : Трпезарија/спална соба/патека/Вестибула/Студија. Рафинирано стакло за мелење, безбедно и без нечистотии, добро пренесување на светлина, топли и романтични светла, маглива и транспарентна светлина, блага и не груба. Изработено од месинг H65, полн со боја и сјај, така што текстурата на светло телото е светла како стаклена сенка на температурата, мека светлина не е сурова, добро пренесување на светлина, лесен за чистење, истакнувајќи ја топлата атмосфера на фитинзите за домашни бакари, полирани , полиран и насликан, без 'рѓа. Апликација : Трпезарија/спална соба/патека/Вестибула/Студиранфинирано мелење на стакло, безбедно и без нечистотии, добро пренесување на светлина, топла и романтична светлина, маглива и транспарентна светлина, блага и не јасно : запечатување и параметри на чистење на површината Производ (транспарентен стил) Параметри-Ø32cm*H18.5cmmmaterial】 бакар+стакло 【извор на светлина】 E14*3 Space : 5-8m; пакет вклучува : 1*тавански ламба (не вклучува други демо-артикли) Предупредувања : 1. Рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1cm, ви благодарам за разбирањето.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека типот е ист. Подготвување може да се направи со затемнети прекинувачи и светилки за затемнување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи