.

.

New
Квадратни Стаклени Вазни 5х5 Инчи Јасна Коцка Цветна ВАЗНА 4 ПАРЧИЊА За Држач За Свадбени Централни Свеќи Домашен Декор Квадратна Форма Цветна Вазна, Централни Парч

Квадратни Стаклени Вазни 5х5 Инчи Јасна Коцка Цветна ВАЗНА 4 ПАРЧИЊА За Држач За Свадбени Централни Свеќи Домашен Декор Квадратна

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Комплет ОД 4 СТАКЛЕНИ КВАДРАТНИ ВАЗНИ високи 5 инчи х широк 5 инчи, 5 инчен горниот отвор. Комплет ОД 4 СТАКЛЕНИ КВАДРАТНИ ВАЗНИ високи 5 инчи х широк 5 инчи, 5 инчен горниот отвор. Висока пропустливост без олово стакло со висока пропустливост. Стаклените садови може да се каже дека се еден вид декорација со различни стилови. Без разлика дали станува збор за модерна едноставност, Европски стил, топол пастирски стил или Американски рурален стил, ова стакло може да се користи како украс на домот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи