.

.

New
Норицу Пагем Семејство 9975 Месечен Планер, Започнува април 2023 Година, Б6, Започнува во понеделник, Морнарица

Норицу Пагем Семејство 9975 Месечен Планер, Започнува април 2023 Година, Б6, Започнува во понеделник, Морнарица

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Големина : 5,2 х 7,4 инчи (13,3 х 18,8 см). Број На Страници : 112. Распоред : Месечен календар + неделен хоризонтален клуч. (Објавен Период) Месец : Март 2023 Година-Април 2024 Година; Недела : Март 2023 Година-31 Март 2024 Година. Започнува во понеделник. "Пагем Семејство Месечно" е тетратка серија за мајки кои можат да ги одделат своите семејни состаноци. Ролната вклучува материјали кои се корисни за мајките, како што е списокот за проверка на подготвеноста за катастрофи. Месечни Страници : основен тип на блок што се отвора за 1 месец (започнува во понеделник). Можете да го следите вашиот распоред за еден месец со календар и да вклучите индекси што ќе ви овозможат брзо да ги отворите страниците што сакате да ги видите. [Неделни Страници] Распоред пресуди страници со вертикален датум во 2 недели. Се одликува со 4 поделени простори за да можете лесно да гледате и пополнувате предмети како што се семејни состаноци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи