.

.

New
BrandTech Scientific P1100 PCR 8-лента со рамна капа за 0,15 ml цевка, чиста

BrandTech Scientific P1100 PCR 8-лента со рамна капа за 0,15 ml цевка, чиста

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Чиста боја. Со рамна капа. Пакет од 120. Земја на потекло : Соединетите држави. Лентите за цевки на брендот PCR се произведуваат од висококвалитетна девица пластика за одлични, репродуктивни резултати во повеќето апликации за PCR. Овие ленти со цевки се произведуваат без лубриканти или хемиски адитиви кои можат да ги загадат реагенсите и примероците.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи