.

.

New
Katchon, Big Chagats Grad Banner - 72x44 инч, банер за дипломирање 2023 | Декорации за дипломирање на забава 2023 | Класа за украси за дипломирање од 2023 година Црно и злато | Заднината на ди

Katchon, Big Chagats Grad Banner - 72x44 инч, банер за дипломирање 2023 | Декорации за дипломирање на забава 2023 | Класа за

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Комбинацијата на овие две бои создава безвременски и софистициран изглед кој ќе ги надополни сите украси за дипломирање на забави 2023. Купете со доверба голема вредност за парите - можете да ја купите нашата класа од 2023 украси црни и златни со доверба бидејќи црно -златото на дипломирањето во 2023 година дефинитивно ќе ја послужат целта. Со ова дипломирање позадини за фотографија, создадете голема околина на црни и златни забави украси и фотографирајте зачудувачки слики за матура украси Класа од 2023 година црно и злато. Заднината на фото -штанд за дипломирање за фото -чевли за дипломирање. Честитки Банер за дома, училиште, колеџ за дипломирање декоарт 2023 година. Голема големина : 72x44 инчи луксузен уникатен дизајн црн и златен банер - овој сјаен конграции граничен банер црно и злато доаѓа со голема големина од 72х44 инчи со прстени вградени на секој агол што го прави транспарентот полесен за украсување или виси каде и да се чувствувате. Најдобри теми комбинации на партии за дипломирање на сини и злато 2023. На банерот за честитки има елегантна црна позадина со елегантни и луксузни златни акценти што го наведуваат „Град“. Едноставно закачете го со помош на црната лента за да ја прикачите на wallид или таванот. Накратко, црно-златниот честита за града е задолжително за секоја прослава за дипломирање. Ние гарантираме дека ќе бидете 100 % задоволни од овој издржлив и неверојатен стил на нашите честитки од 2023 година за дипломирање на банер 2023 година. Овој честитки Град, ние сме толку горди на вас Банер е исто така совршен за дипломирање на фотографии од фотографија, декор за дипломирање на отворено или украси за дипломирање на колеџ 2023. Направете ги овие црни и златни украси за дипломирање 2023 што сите ќе ги запомнат. Партии совршени за слики - Прославете го новиот почеток на вашите деца патување со овој златен и црн банер за дипломирање од страна Декорирање на украси за забава 2023 година. Цврст повеќенаменски повеќенаменски - оваа црно -златна матура 2023 украси се цврсти и повторно употребливи. Накратко, црно -златниот честитки го оценуваат банерот е разноврсна декорација што може да се користи за широк спектар на прилики за да се прослават достигнувањата на дипломираниот дипломиран. Партии совршени за слики - Прославете го новиот почеток на вашите деца патување со овој златен и црн банер за дипломирање од страна Декорирање на украси за забава 2023 година. Цврст повеќенаменски повеќенаменски - оваа црно -златна матура 2023 украси се цврсти и повторно употребливи. Декорации за забава на колеџ за дипломирање 2023 година.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи