.

.

New
3дроуз Беверли Тарнер Роденденска Покана Дизајн-Кекс, Број Свеќи, Време, Прославете 79 Години Покана-Маски За Лице

3дроуз Беверли Тарнер Роденденска Покана Дизајн-Кекс, Број Свеќи, Време, Прославете 79 Години Покана-Маски За Лице

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В. ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТ-ЛЕСЕН, дише и растеглив материјал. Направено со 2 слоја полиестер. Останете ладни и удобни со овие лесни слоеви кои обезбедуваат доволна заштита од надразнувачи што се пренесуваат преку воздух. ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ-Перат И Еднократно. Фрлете го во алиштата и е добар како нов, брзо се суши и подготвен за заштита долго време. Компактен-Лесен, растеглив материјал кој лесно се преклопува до мала големина за да се вклопи во вашиот џеб или чанта и е подготвен за носење и без брчки. Се протега за удобност за да одговара на повеќето возрасни. ЛИЧНОСТ-Покажете ја вашата личност и бидете единствени со вашиот омилен дизајн отпечатен на вашата маска. Покажете стил и оригиналност и усогласете се со вашата омилена облека. Кекс, Број Свеќи, Време, Прослават 79 Години Покана Маската За Лице е прилагодена печатена маска, создадете свој уникатен стил. Бидете стилски и безбедни додека сте во јавност со лесна маска за ткаенина што дише.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи