.

.

New
Aexit 5pcs 6 Засилувач Инсталација Терминали DPDT 2p2t Напон Селектор Слајд Прекинувач Топлина-Смалуваат ЦЕВКИ AC 110V/220V

Aexit 5pcs 6 Засилувач Инсталација Терминали DPDT 2p2t Напон Селектор Слајд Прекинувач Топлина-Смалуваат ЦЕВКИ AC 110V/220V

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Име на производот : Слајд Прекинувач; Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал. Нето Тежина : 19гр; Содржина На Пакетот : 5 х Слајд Прекинувач. Главна Боја : Црна, Сребрен Тон; Менување На Опсегот На Напон : AC 110 V-220 V. Номинално Оптоварување : AC 250 V 3 A, AC 125 V 6 A; Вкупна Големина : 35 x 13 x 11mm/ 1.4" x 0.5" x 0.4"(L*W*T). Дијаметар на дупката : 2,5 мм/ 0,1"; Должина На Терминалот : 4мм. Карактеристики метална кутија со сребрен тон, црно копче за слајд, 6 терминали, 2 дупки за завртки итн.Едноставниот дизајн го олеснува инсталирањето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи