.

.

New
Жичен 3,5 ММ Приклучок Издржливи Слушалки Слушалки w Микрофон И Контрола На Јачината На Звукот, Длабок Бас Јасен Звучен Шум Изолиран Во Слушалките За Уши, Компатибил?

Жичен 3,5 ММ Приклучок Издржливи Слушалки Слушалки w Микрофон И Контрола На Јачината На Звукот, Длабок Бас Јасен Звучен Шум

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Додека зборувате на телефон, микрофонот за поништување бучава го ослободува вашиот h&s. Изолација Од околниот шум Овие жични слушалки за изолација на бучава ефикасно ја блокираат бучавата во позадина со формирање на цврста заптивка во ушните канали, што ви овозможува да се изгубите во музиката без да бидете вознемирени. ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - жичените слушалки М20 со микрофон и контрола на јачината на звукот имаат приклучок од 3,5 мм и се компатибилни со уреди како што се i Phone, i Pad, i Pod, Mac Book, Samsung, MP3, таблет, лаптоп, компјутер, Андроид/Windows мобилни телефони, kindle, Nintendo Switch, PS4 и други со аудио приклучоци од 3,5 мм (треба молња АДАПТЕР ЗА РАБОТА со Iphone 7 И Погоре Верзија). Совршен за содржина само за аудио, вклучувајќи подкасти, аудио книги, видео игри и музика кои се движат од класична до рок. Одличен пријател за патување, работа и играње видео игри. СЛУШАЛКИ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЈАСЕН МИКРОФОН-може да паузирате/пуштате музика, да прескокнувате песни, да одговарате/завршувате телефонски повици, да ја менувате јачината на звукот и да ја активирате гласовната контрола со користење на трите копчиња на далечинскиот управувач во линија. Дополнително, произведува извонредна изолација на бучава за во голема мера да ја елиминира надворешната бучава и да обезбеди неспоредливо искуство со слушање. Дури И во бучна област, лицето со кое разговарате може јасно да ве слушне без бучава од backgroundо и позадина можете лесно да комуницирате и да се координирате со вашиот тим во компјутерски, видео и мобилни игри.Обезбедување на супериорен аудио искуство без изобличување или разни музика и видео жанрови, како и интензивна игри аудио. ИЗДРЖЛИВИ СЛУШАЛКИ за СЛУШАЛКИ - овие жични слушалки за поништување бучава се конструирани од издржлива жица и зајакнат приклучок изработен од цврста алуминиумска легура. Цврсти И долготрајни овие жични слушалки опремени со микрофон се изградени од висококвалитетни материјали. УДОБНИ СЛУШАЛКИ СО РАЗУМНА ИЗОЛАЦИЈА на БУЧАВА - designономските дизајни во увото нудат прилагодено, удобно вклопување за различни големини на уши без проблем што паѓа. Нема повеќе страдање од болка во увото по продолжена музика или сесии за игри. Удобно и останете во ушите овие жични слушалки се цврсто и пријатно вклопување. Разговор без раце и далечински управувач за без напор да се контролираат повиците, музиката и јачината на звукот, микрофонот и далечинскиот управувач се вградени во кабелот. Дали барате удобни слушалки што можат да блокираат мешање на бучава однадвор и да имаат одличен бас и висококвалитетен звук? Урбанкс м20 жичените слушалки за уши можат да ви дадат удобно и цврсто вклопување во ушите, да го блокираат амбиенталниот шум и да произведат јасен звук со силен бас, што ќе ви овозможи да играте игри и да слушате музика непрекинато. Јажето е зајакнато и задебелено, и има функција без заплеткување. многу добро во намалувањето на бучавата во позадина од возилата и канцелариите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи