.

.

New
Мираж Миленичиња Производи Сончање Пет Јака, Големина 12, Розова

Мираж Миленичиња Производи Сончање Пет Јака, Големина 12, Розова

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Произведено во САД. Карактеристики Австриски кристали и слушалки цвет влошки. Одговара на големината на вратот од 8-10". Јака од американско производство, широка половина инч со прекрасен цвет и кристални акценти. Оваа јака вклучува мала тежина, хардвер за индустриска јачина за максимална издржливост и удобност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи