.

.

New
SYHML-ПРОДАВНИЦА Карбид Инсерти 10 Парчиња APKT1604 PDFR G2 H01 Алуминиум Вртење Алатка Цпу Сечење Алатка Мелење Вметнете АПКТ 1604 Вметнете Метал Струг Алатки: 10 ПАРЧИЊА )

SYHML-ПРОДАВНИЦА Карбид Инсерти 10 Парчиња APKT1604 PDFR G2 H01 Алуминиум Вртење Алатка Цпу Сечење Алатка Мелење Вметнете АПКТ

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Модел : АПКТ1604 ПДФР Г2 Х01. Висока ефикасност, висока отпорност на абење, од традиционалното сечило за заварување, ефикасноста на обработката на сечилото од легура се зголеми повеќе од 4 пати. Усвоен од висококвалитетни карбидни совети, извонредна изработка, има висока јачина, висока цврстина, стабилна и издржлива во употреба. Овој сет вклучува 10 парчиња карбидни инсерти, така што обезбедува погодност за замена на скршениот, донесе искуство на леснотија на користење. Завршна обработка на метална површина, добра отпорност на абење и добра хемиска стабилност, има совршена мазност и пријатна завршна површина, убава и практична. Модел : АПКТ1604 ПДФР Г2 Х01. Висока ефикасност, висока отпорност на абење, од традиционалното сечило за заварување, ефикасноста на обработката на сечилото од легура се зголеми повеќе од 4 пати. Усвоен од висококвалитетни карбидни совети, извонредна изработка, има висока јачина, висока цврстина, стабилна и издржлива во употреба. Овој сет вклучува 10 парчиња карбидни инсерти, така што обезбедува погодност за замена на скршениот, донесе искуство на леснотија на користење. Завршна обработка на метална површина, добра отпорност на абење и добра хемиска стабилност, има совршена мазност и пријатна завршна површина, убава и практична. Цпу Карбид Вртење Вметнува Секачи Струг Алатка Премиум карбид материјал : премиум карбид материјал, висока цврстина, анти-облека и трајни.Напредна технологија на производство : Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси.Стандардна спецификација : Изградена За да ги исполни стандардните спецификации, строго следете ја контролата на квалитетот на фабриката пакувањето вклучува : 1 пакување/10 парчиња драги клиентипроценетото време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте ја добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, многу вашето задоволство ни ја прави последната желба, ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на производот

Built to meet standard specification, strictly follow factory quality controlPacking includes:
1 pack/10 piecesDear customersThe estimated delivery time for our products is 7 to 21 days.If you have not received your order within 30 days, please contact our customer service.If you have any questions, please contact us, we will reply you within 24 hours, veryYour satisfaction makes us the last wish, I wish you a happy shopping
Свеж

Поврзани производи