.

.

New
Хардвер на величественост 833049 3.5 Врвови за станбени шарки со квадратни агли во гроздобер месинг, 3,5 x 3,5

Хардвер на величественост 833049 3.5 Врвови за станбени шарки со квадратни агли во гроздобер месинг, 3,5 x 3,5

DEN 413.76

Стока
Во продавницата

Гаранција за доживотно време. Цврст, фалсификуван месинг. Се продава како една индивидуална шарка, вклучувајќи лабави иглички за шарки и завртки за лесна инсталација. Вклучен е финален совет на желади. Достапно во 8 уникатни завршувања. Гаранција за доживотно време. Цврст, фалсификуван месинг. Се продава како една индивидуална шарка, вклучувајќи лабави иглички за шарки и завртки за лесна инсталација. Вклучен е финален совет на желади. Достапно во 8 уникатни завршувања. Дизајнирано да ја поддржи тежината на вашата врата, нашите шарки на вратата на велемајството со совети за желади се направени со цврст, фалсификуван месинг што ви дава безвременски изглед без да се загрози издржливоста. Овие заоблени, украсни финалиња додаваат допир на талент во кој било традиционален дом. Достапно во 8 завршувања, со што е лесно да се совпадне со хардверот на вашата величествена врата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи