.

.

New
Урн Хаисхоп за кучиња пепел погребни урни урни за пепел кремирање урн за пепел ги чува урните 0923

Урн Хаисхоп за кучиња пепел погребни урни урни за пепел кремирање урн за пепел ги чува урните 0923

DEN 393.60

Стока
Во продавницата

※ Занаетот е исклучителен и уникатен, а керамичкиот материјал има функции на доказ за влага - може да ја задржи својата брилијантност долго време - запечатувањето е посилно. ※ Големина : 4,33 инчи/11 см широк, 5,51 инчи/14 см. ※ Единствено значење : Може да држи малку пепел од вашата сакана, семејство, пријатели или куче, мачка, домашно милениче, прекрасни чувари и спомен -обележја; Исто така, може да складира мала количина на возрасни од пепел. ※ Нашите меморијални урни се направени да траат. Тие се изградени од најквалитетни материјали, за да им дадат удобен дом на остатоците од починатиот. ※ Занаетот е исклучителен и уникатен, а керамичкиот материјал има функции на доказ за влага - може да ја задржи својата брилијантност долго време - запечатувањето е посилно. ※ Големина : 4,33 инчи/11 см широк, 5,51 инчи/14 см. ※ Единствено значење : Може да држи малку пепел од вашата сакана, семејство, пријатели или куче, мачка, домашно милениче, прекрасни чувари и спомен -обележја; Исто така, може да складира мала количина на возрасни од пепел. ※ Нашите меморијални урни се направени да траат. Тие се изградени од најквалитетни материјали, за да им дадат удобен дом на остатоците од починатиот. Опис на производот : Материјал на производот : Одржување на керамички пепел : Избришете со чиста, суво крпа Големина : 4,33 инчи/11 см широк, 5,51 инчи/14 см висок. Папагал, птичјиот алајлибилен тип на плакети. Кутијата содржи : 1 x урни Белешка : 1. Мануелно мерење, има мали грешки; Ве молиме, погледнете ги вистинските примени предмети, за да не се мешате во имагинацијата 2.Дали на некои неизбежни причини, како што се осветлување, дисплеј, итн., Бојата ќе има одредена разлика во бојата, ве молиме разберете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи