.

.

New
Н / А Леопард Печатење Кина Кафе Сет Чај Сет Порцелан Тенџере Чаша Керамички Чаша Керамички Чаша Шеќер Крем Чај Пијалоци |

Н / А Леопард Печатење Кина Кафе Сет Чај Сет Порцелан Тенџере Чаша Керамички Чаша Керамички Чаша Шеќер Крем Чај Пијалоци |

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Смирете се, имајте состанок со топло кафе, Кси Јун е поинаков и мек. Елегантната златна боја е свежа, но лесна, луксузна, отпорна на абење и не е лесна за блага. Користејќи ја содржината на мали оброци од 45%, Кинескиот ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ е и. Застаклената површина е мазна, а порцеланот е нежен и преносот на светлина е толку удобен за почеток. Хуманизирани, удобни рачки за држење, мазни линии и уживање во вашето време. Смирете се, имајте состанок со топло кафе, Кси Јун е поинаков и мек. Елегантната златна боја е свежа, но лесна, луксузна, отпорна на абење и не е лесна за блага. Користејќи ја содржината на мали оброци од 45%, Кинескиот ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ е и. Застаклената површина е мазна, а порцеланот е нежен и преносот на светлина е толку удобен за почеток. Хуманизирани, удобни рачки за држење, мазни линии и уживање во вашето време. Смирете се, имајте состанок со топло кафе, Кси Јун е поинаков и мек.Елегантната златна боја е свежа, но лесна, луксузна, отпорна на абење и не е лесна за блага.Користејќи ја содржината на мали оброци од 45%, Кинескиот ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ е и .Застаклената површина е мазна, а порцеланот е нежен и преносот на светлина е толку удобен за почеток.Хуманизирани, удобни рачки за држење, мазни линии и уживање во вашето време.Елегантниот живот започнува тука, произлезен од културното рендерирање, конотација на духовната потрага и видлива деликатес.Уживајте во удобен момент, можете да го користите за секојдневен чај, покрај тоа, можете да уживате и во елегантно кафе.Големината е чисто рачно мерење, неизбежно е дека имало грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Поради разликата во осветлувањето на снимањето и секој дисплеј. Ќе има различни степени на хроматска аберација. Предмет на вистинскиот производ.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи