.

.

New
Yloves молив случај Голем капацитет 3 прегради за пенкало за моливки за торбичка за торбичка за торбичка Организатор за момчиња за девојчиња возрасни

Yloves молив случај Голем капацитет 3 прегради за пенкало за моливки за торбичка за торбичка за торбичка Организатор за момчиња

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Случај за канцелариски материјал со голем капацитет : Овој случај со моливи обезбедува голем простор за складирање на капацитети за дневна употреба. Дизајнот на 3 оддели може да го организира вашиот канцелариски материјал на уреден начин. Средниот главен оддел може да одговара до 40-50 пенкала/моливи и други гаџети, како „Ерасер владетел“. Другите две оддели во торбата со моливи се поповолни за складирање на канцелариски материјал што честопати се користи. Материјал со висок квалитет : Материјал со двослоен и дебел катјондидполиестер со цврсти патенти, врвна ткаенина ги прави торбичките со моливи да се чувствуваат одличен, убав изглед, траен, отпорен на нечистотија, лесен и компактен, песок. Мултифункционална употреба : Оваа торба со молив со голем капацитет е мултифункционална торба со различни прегради. Не само што може да се користи торба за пенкало, туку може да се користи и како торба за шминка, торбичка за алатки, торба за додатоци за кабел и повеќе за да одговара на сите ваши основни дневни потреби. Погоден за канцеларија, училиште, дома и употреба на патувања. Уникатен дизајн : Постојат практичен дизајн на три оддели за оваа торбичка за молив за да се раздели и организира вашиот различен канцелариски материјал, овозможувајќи ви брзо да видите сè внатре и да го пронајдете она што ви треба прецизно. Дизајнот на рачката ја прави торбата со моливи лесна за носење. Можете лесно да го земете во и надвор од ранецот. Пристоен подарок : торбичката за торбички со моливи е совршен подарок за основни, средни, средношколци или студенти од колеџ како дипломирање, Божиќ или роденденски подарок, или назад на училиште или патување. Само за молив, канцелариски материјал не е вклучен. Детали за оваа големина на куќиште со голем капацитет на молив : 9.06 (л) "*4.13 (w)"*2.36 "(H) /23 CM*10.5 CM*6 CM, погоден за моливи на Blackwing или пенкала за двојни четки Tombow. (Дозволете користење на екстра долги пенкало и моливчиња од 8 инчи) Дизајн : Специјален дизајн на три оддели во оваа торба со моливи за да ги разделите и организирате вашите различни артикли. Широк спектар на употреба : Овој организатор на моливи е за возрасни за момчиња момчиња да одговараат на дневни потреби, погодни за училиште/канцеларија/дом/патување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи