.

.

New
ТБГФПО 4 Парчиња 34 * 22мм Мебел Декоративни Шарки Накит Градите Дрвена Кутија Шкаф Кабинет Врата Шарка Со Завртки Антички

ТБГФПО 4 Парчиња 34 * 22мм Мебел Декоративни Шарки Накит Градите Дрвена Кутија Шкаф Кабинет Врата Шарка Со Завртки Антички

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Издржлив и лесен за инсталирање. Аголот на ротација е околу 0°-270°. Убава декоративна шарка. Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, кутии за подароци, кутии за вино, кутии за алати, ормари, ормари итн. Тој е идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници итн. Карактеристика : Издржлив и лесен за инсталирање.Убава декоративна шарка.Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрвени кутии, кутии за накит, кутии за подароци, кутии за вино, кутии за алати, ормари, ормари, etc.It е идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници итн.Материјал : Пеглање : 34 * 22мм / 1.34" * 0.87 " аголот На Ротација е околу 0°-270°Боја : бронза/златна белешка : поради рачно мерење, дозволете грешка од 1-3мм. список за пакување : 4 х шарка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи