.

.

New
Томи Хилфигер Машка Адаптивна Поло Маица Со Знаме Со Кратки Ракави Со Магнетни Копчиња Во Прилагодено Вклопување

Томи Хилфигер Машка Адаптивна Поло Маица Со Знаме Со Кратки Ракави Со Магнетни Копчиња Во Прилагодено Вклопување

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Магнетно затворање. Машинско Перење. Дизајниран со и за лицата со посебни потреби. Повеќе адаптивна облека за возрасни достапни Од Томи Адаптивни. Дел од Нашата Адаптивна Колекција, дизајнирана за лесно облекување во класичен стил на томи. Томи хилфигер машки поло. Непобитен класик - нашето знаме поло се вртеше од мек памук. Специјално дизајниран со плакета со вештачко копче со скриени магнетни затворачи за да го олесни облекувањето од кога било. Дел од Нашата Адаптивна Колекција, дизајнирана за лесно облекување во класичен стил на томи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи