.

.

New
Сакате машка воена јакна, приврзана бомбардерска јакна, јака јакла јакна ветерница за ветерници

Сакате машка воена јакна, приврзана бомбардерска јакна, јака јакла јакна ветерница за ветерници

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Поставена памучна обвивка. Затворање на патент. Само миење на рацете. Премиум конструкција - направена од тешки памук, машката воена јакна е потрајна против абење и солза и дишење. Оваа лесна памучна јакна ви обезбедува крајна здружение, во која има своја тешка школка од платно и мека постава за внатрешна удобност. Повеќе џебови - Тактичка јакна на Want Do има 3 функционални надворешни џебови плус 1 безбедносен внатрешен џеб за брз пристап до работи како што се лични карти и промена. Во меѓувреме, голем внатрешен џеб во оваа лесна ветерница обезбедува скапоцености како вашиот телефон. Заштитете од ветер - Тешкиот патент дизајниран во оваа машка јакна за камионџии го задржува секое студено ветре надвор. Ребрестиот стенд-ап јака, манжетните и дното ја прават јакната на платното повеќе ветровито и топло. Slim Fit & Casual Style - неопходен главен дел во вашиот плакар и може да го покаже вашиот вкус! Намерно наведената јака за штанд нуди висока завршница на вратот на ова модерно носење на работа. Патент што оди сè догоре, ви овозможува да извршите најразлични опции во стилот со оваа машка бомбашка јакна. Секојдневна патничка јакна - Сакате јакна од ветерници за ветерници за да одговараат на обичниот животен стил на момците денес. Изгледа одлично со вашите омилени маици и фармерки во пролет, студено паѓање и ладно рано зима. Можете да сметате на оваа есенска армиска јакна за активности како риболов, пешачење, патување, патување и така натаму!. Боја : Сива големина : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи