.

.

New
Дизајнифицирајте сè што ми треба е loveубов и мојата кинеска полумесечина, бела патна кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, подароци за роденденски годишн?

Дизајнифицирајте сè што ми треба е loveубов и мојата кинеска полумесечина, бела патна кригла 14oz не'рѓосувачки челик изолиран

DEN 494.40

Стока
Во продавницата

Tumbler од не'рѓосувачки челик : Оваа кригла од 14 мл е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и помага да се задржат топлите пијалоци топло. Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот на триење. Капакот има воздушни дупки за пиење и ладење на топла течност. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе го видат секој ден кога уживаат во неговото омилено топло кафе или ладен пијалок. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана кригла за патувања. Големина на производот : 6,2 x 2,9 x 3,375 инчи (висина x ширина x длабочина) и 10,6 инчи (обем). Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен. Оваа патна кригла е сигурна дека вашиот живот ќе го насмее од уво до уво. Најдобрите подароци се и лични и функционални, и затоа оваа смешна кригла за подароци е фантастичен избор. Може да ја облечете криглата со ставање подароци внатре, како што се бонбони и чоколади, или кафе и торби со чај. Оваа туристичка кригла од 14 ул е направена од не'рѓосувачки челик за издржливост и помага да се задржат топлите пијалоци топли. Доаѓа со рачка за удобност и отворање на капакот на триење. Дното се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има воздушни дупки за пиење и ладење на топла течност. Големина на производот : 6,2 x 2,9 x 3,375 инчи (висина x ширина x длабочина) и 10,6 инчи (обем).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи