.

.

New
Смуони Голема Стп Веганска Кожна Торба За Шминка За Чанта Торбичка За Патување Тоалет Козметичка Торба За Жени Девојки

Смуони Голема Стп Веганска Кожна Торба За Шминка За Чанта Торбичка За Патување Тоалет Козметичка Торба За Жени Девојки

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

€ВИСОК КВАЛИТЕТ q Мека стп кожа со дијагонални обрасци, убава постава, сигурни двојни патенти, затворање со патент. €Димензии€Голема големина : 7.9 "x 5.9 " x 4.3"; Мала големина : 6.7 "x 4.7 " x 3.1". Лесно носете козметички алатки за шминка како кармин, сенка за очи. ●ПРОСТРАНА ГЛАВНА ПРЕГРАДА● една главна преграда со 3 мали џебови уредно ја организира вашата шминка. Еден голем оддел лесно држи тоалети со големина на патување или големи производи за нега на кожа. Страничните џебови го држат вашиот коректор, кармини или други ситници. ●ВОДООТПОРНА● Водоотпорна И издржлива ткаенина ја штити вашата опрема од излевање, чувство на луксуз со низок профил. Водоотпорната ткаенина лесно се чисти. €Разноврсна q лесен и луксузен дизајн, може совршено да се користи како торба за шминка, организатор, торбичка за патување кога одите на шопинг, на работа или на час. ●Прекрасен Подарок Е Совршен За секојдневна употреба или патување. Секоја од овие големи торбички има живописна боја, тоа би било одличен подарок за жени и девојки. Смуони Голема Стп Веганска Кожна Торба За Шминка За Чанта Торбичка За Патувања Тоалетна Козметичка Торба За Жени Девојки (Голема, Кафеава).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи