.

.

New
КУКА За Палто Во Модерен Стил Изработена Од Цврст Месинг Со Заоблен Дизајн, Задебелена Основа, Стабилизација Со Двојна Завртка

КУКА За Палто Во Модерен Стил Изработена Од Цврст Месинг Со Заоблен Дизајн, Задебелена Основа, Стабилизација Со Двојна Завртка

DEN 1600.32

Стока
Во продавницата

Дебела хромирана цврста месинг материјална кука која нема да ' рѓосува како кука за бања или кујна долго време. Дури и тешката облека, како што се ракавици или куки за чанти, е тешка и сигурна. Сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер што може да се монтира на врата или ѕид. Можете да изберете од палта, крпи, чанти, слушалки, наметки и што било друго во бањата, спалната соба, дневната соба. канцеларија и други места што можете да ги замислите. Дебела хромирана цврста месинг материјална кука која нема да ' рѓосува како кука за бања или кујна долго време. Дури и тешката облека, како што се ракавици или куки за чанти, е тешка и сигурна. Сите тела и додатоци вклучуваат шрафцигер што може да се монтира на врата или ѕид. Можете да изберете од палта, крпи, чанти, слушалки, наметки и што било друго во бањата, спалната соба, дневната соба. канцеларија и други места што можете да ги замислите. Овие наметки се направени од цврст месинг и нема да кородираат долго време, дури и во влажни бањи.Име на производ : Леплива кука стил на производ : Нордиски стил материјал : нерѓосувачки челик големина на производот : 70*50*32ммпроизвод детали : 1. Задебелена обвивка, површината е полна и сјајна, не е лесна за обезбојување;2, мазен дизајн, едноставен и модерен;3, задебелена основа, двојни завртки фиксни и стабилни;Вклучен Пакет : 1 * се продаваат закачалки само за куки, други предмети не се вклучени.Осигурајте се дека облеката не паѓа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи