.

.

New
Gadpiparty 24pcs Ткиво Риба Декорација Саќе Центар Тропски Риба Партија Декорација За Под Морето Плажа Тематските Роденден Партија Луау Украси

Gadpiparty 24pcs Ткиво Риба Декорација Саќе Центар Тропски Риба Партија Декорација За Под Морето Плажа Тематските Роденден Партија

DEN 275.04

Стока
Во продавницата

?Може да се користи за украсување на секое место дома, расадник, детска соба итн. ?Одлична изработка со пријатни бои осигурајте се дека ќе ја заслужи наклонетоста на повеќето народи. ?Закачете ги овие тропски риби од таванот на вашата следна забава на тема плажа или луау за уреден изглед на океанот. ? хартија риби целосно, 4 парчиња За секоја боја, Златна, розова и сина. ?Лесно е со прицврстено јаже. ?Може да се користи за украсување на секое место дома, расадник, детска соба итн. ?Одлична изработка со пријатни бои осигурајте се дека ќе ја заслужи наклонетоста на повеќето народи. ?Закачете ги овие тропски риби од таванот на вашата следна забава на тема плажа или луау за уреден изглед на океанот. ? хартија риби целосно, 4 парчиња За секоја боја, Златна, розова и сина. ?Лесно е со прицврстено јаже. Опис Ако сакате да одржите забава под морската тема, оваа креативна ставка ќе биде вашиот најдобар избор за декорација. Одлична изработка со пријатни бои осигурајте се дека ќе ја заслужи наклонетоста на повеќето луѓе. Можете да го користите за украсување на секое место дома, расадник, детска соба итн. лесно е со прицврстено јаже. Карактеристики-Боја : Златна, розова и сина.- Материјал : Хартија.- Големина : Околу 25. 5 х 17. 5 х 7см. Пакет, Вклучувајќи 24 х Хартија риби.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи