.

.

New
Тојвиска Перница Надворешна Перница Мебел Од Надворешната Врата Детска Перница За Тело Слатки Перници За Домашни Перници За Грб Фрли Перница Стол Назад Перница Пе

Тојвиска Перница Надворешна Перница Мебел Од Надворешната Врата Детска Перница За Тело Слатки Перници За Домашни Перници За

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Зајак Декор : пп памук и кадифен материјал е супериорен, не е лесно да исчезнат или да се скршат, и може да биде за некое време. Табела Врвот Декор : оваа прекрасна фрли перница ќе убавина на троседот, стол и ќе ја осветли секоја детска соба. Зајак Плишана Играчка : перницата за фрлање во форма на цртан филм е изработена од убави материјали и издржлива. Може да биде како мала перница за домот или мала перница за половината. Декор За Зајаци На отворено : Оваа Перница За Фрлање е За Семејството, Колегите, Љубовниците и Соучениците на Роденден. Фрли Перници За Кревет : цртан филм мечка форма може да се направи тоа да стане совршен дом декорација во жетвата фестивал. Зајак Декор : пп памук и кадифен материјал е супериорен, не е лесно да исчезнат или да се скршат, и може да биде за некое време. Табела Врвот Декор : оваа прекрасна фрли перница ќе убавина на троседот, стол и ќе ја осветли секоја детска соба. Зајак Плишана Играчка : перницата за фрлање во форма на цртан филм е изработена од убави материјали и издржлива. Може да биде како мала перница за домот или мала перница за половината. Декор За Зајаци На отворено : Оваа Перница За Фрлање е За Семејството, Колегите, Љубовниците и Соучениците на Роденден. Фрли Перници За Кревет : цртан филм мечка форма може да се направи тоа да стане совршен дом декорација во жетвата фестивал. Пакет Листа 1 х Мечка Перница Карактеристики-Боја : кафеава мечка перница-Материјал : Кадифен, пп памук симпатична декоративни перници-Големина : 40, 00Х27, 00Х8, 00см/15, 72Х10, 61Х3 кат перница. - Оваа Перница За Фрлање може да биде во домот, спалната соба, дневната соба, декорацијата на софата, играчките, детската роденденска перница за подароци итн. - Обликот на мечката од цртан филм може да ја направи совршена декорација на домот во перницата за спална соба на фестивалот на жетвата. - Изработени од врвни кадифни и пп памучни материјали, удобен и издржлив, нежен и практичен Грб. - Фината изработка, исполнувањето и педантното шиење може да ви обезбедат удобна поддршка симпатична перница за грб. - Широк спектар на употреба, која не само што може да биде како перница и потпирачот за грб, но, исто така, како софа декорација да се создаде топла атмосфера Троседот прекрасна перница.Информации за стоки Прекрасна перница за фрлање удобна перница може да го удвои задоволството од вашето домашно искуство! Оваа цртана и прекрасна перница за фрлање е многу удобна и мека, што ви овозможува лесно да ја држите во раце, а исто така ви овозможува целосно да се потпрете на грб, обезбедувајќи ви чувство на релаксација!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи