.

.

New
Jardwe 12pcs кутија ветерница бонбони кутии за бонбони контејнери за подароци чоколадни бонбони подарок кутија Божиќ пакување кутија чоколадо кутија за пакување Божиќ

Jardwe 12pcs кутија ветерница бонбони кутии за бонбони контејнери за подароци чоколадни бонбони подарок кутија Божиќ пакување

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Божиќна чиста кутија за бонбони : Исклучителна изработка на деликатната кутија за завиткување, но и да се користи. Чанти за подароци за Божиќ : Направено од цврст и издржлив материјал, кутијата за складирање е сигурен и безбеден за употреба. Торба за фаворизирање на свадбената забава : Не може да биде како кутија за бонбони, туку и како украс за свадба. Подарок за роденденска забава : Погоден за свадба, забави, фестивал, роденденски забави и некои други слични прилики. Кутија за подароци за бонбони : Украсете го вашиот фестивал и забава со бонбони и колачиња. Вашата забава ќе биде детално совршена. Божиќна чиста кутија за бонбони : Исклучителна изработка на деликатната кутија за завиткување, но и да се користи. Чанти за подароци за Божиќ : Направено од цврст и издржлив материјал, кутијата за складирање е сигурен и безбеден за употреба. Торба за фаворизирање на свадбената забава : Не може да биде како кутија за бонбони, туку и како украс за свадба. Подарок за роденденска забава : Погоден за свадба, забави, фестивал, роденденски забави и некои други слични прилики. Кутија за подароци за бонбони : Украсете го вашиот фестивал и забава со бонбони и колачиња. Вашата забава ќе биде детално совршена. Список на пакети со 12 X Карактеристики на бонбони - Направете ја вашата забава уникатна и добијте комплименти од вашите гости со кутијата за подароци за свадбени бонбони за пакување. - Погоден за свадба, забави, фестивал, роденденски забави и некои други слични прилики кутии за колачиња за Божиќ. -Сизи : Околу 10.00x6.00x6.00cm/3.93x2.36x2 Подарок за роденденска забава. - Може да складира и бисквити, бонбони и чоколадо, може да биде широко свадбени кутии за бонбони. - Кутијата со бонбони може да создаде радосна и среќна атмосфера на кутијата за подароци за Божиќни забави за свадба или фестивал. -Која : Црна, транспарентна кутија за чоколади за в Valentубените - Погодна за складирање на бонбони и колачиња, издржливо, многу удобен и практичен празник за забава. -Материјална : Пластични Божиќни пакувања за пакување Box Goods Box Goods Boxes Boxits многу погодни за свадба, фестивали или други забави. Кутијата е различна од другите обични кутии за подароци за бонбони.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи