.

.

New
Волт плус Техника безжична V5.3 LED Pro Earbuds компатибилни со вашиот Karbonn Titanium S320 IPX3 Bluetooth вода и пот -потпорна/намалување на бучава и Quad Mic

Волт плус Техника безжична V5.3 LED Pro Earbuds компатибилни со вашиот Karbonn Titanium S320 IPX3 Bluetooth вода и пот -потпорна/намалување

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

⚡ 【Награден】 : Quad бучава изолирани мики со меки, прилагодливи ушни ушни уши компатибилни со вашата база за полнење на титаниум Carbonn Titanium S320 Plus за употреба до 25 часа употреба на ушите. Второ : Надградба на функцијата : 1 Прекинувач на допир Претходна/Следна песна и прилагодување на јачината на звукот и разбудување на Android i OS синхронизација. ⚡ 【Кул дигитален LED екран】 : Елегантен стил на светла ниска моќност е едноставен, лесен за читање Bluetooth LED дисплеј јасно ќе го покаже точното ниво на моќност на полето за полнење и слушалките, на овој начин подобро да го организирате идното управување со слушалките , и нема да се грижи за ушите без напојување/електрична енергија. ⚡ 【Дигитална 5.3 Надградба на чипови】 : Надграден со користење на најновиот дигитален оптимизиран 5.3 автентичен сертифициран чип Bluetooth, подигнете го автоматското подигнување и совпаѓање. CVC 8.1 Интелигентно намалување на бучавата, уживајте во ефектите од повикот на HD без да бидете засегнати од бучна околина. ⚡ 【IPX3 Водоотпорен +8Д бас】 : Дневен живот водоотпорен, поддржува какви било дождови на отворено, теретани за теретани, ви дозволуваат да уживате во музика во спортот. Уживајте во сцената за активност hi-fi и целосниот извонреден 8 D стерео опкружувачки звук. ⚡ 【Што добивате? Во секое време, правењето патување и спорт повозбудливо. Може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели. ⚡ Професионален дигитален LED дисплеј модерен стил безжичен v5.3 Bluetooth Earbuds компатибилни со Karbonn Titanium S320? LED точност со ниска моќност на осветлување/складирање на куќиште како двојни куќишта за складирање како моќност за продолжен живот. Универзално вклопување со три совети со различна големина (S, M, L), Упатство за корисникот и USB-C кабел.? ✅bluetooth 5.3plus Откажување на бучава Quad Microphones (2 MIC по ушите) има CVC 8.1 најновата технологија што ја намалува бучавата до ниво на 30 d B. И двете ушни уши се пренесуваат над 5+ часа со дополнителни 20+ часа полнење преку случај, вкупно е 25 часа! ✅ Комплетен дизајн на инаурално раздвојување, што значи дека нашите безжични Bluetooth 5.3 ушите можат да се префрлат помеѓу единечна или двојна работа слободно е јасно без оглед of the call or the music time, you can enjoy music comfortably with music at 120 Hz and Phone Calls at 150 Hz ✅IPX3 waterproof nano-coating effectively prevents water and sweat from penetrating and damaging its sensitive components.✅Ideal for running, yoga, gym, Фитнес итн. Забелешка : куќиштето за полнење не е водоотпорен. intelligent Дигитален дисплеј со целосен преглед го прави овој поинтуитивен и стилски, помала големина, полесно носење, по преносни и убави и поцелосни функции. Упатства : ? -Не, притиснете ги ушите за 3-5 секунди, сините светлосни светлосни светло, сега се на. ".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи