.

.

New
Навитех 8 Во 1 Акција Камера Додаток Комбо Комплет Со Сива Случај-Компатибилен Со Goextreme Баракуда 4K Акција Камера

Навитех 8 Во 1 Акција Камера Додаток Комбо Комплет Со Сива Случај-Компатибилен Со Goextreme Баракуда 4K Акција Камера

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Вклучени Додатоци : Водоотпорна Кутија За Складирање, Ремен За Глава, Ремен За Градите, Тока За Ј-Кука. Лебдечки Рачка Зафат, Ремен, вшмукување чаша, Две Завртки. Пловечкото тело на управувачот ќе ја задржи камерата на површината на водите. Држач за Ремени за градите целосно прилагодлив за да одговара на широк спектар на големини. Прилагодлив држач за ремен за глава/шлем. 1 х Ремен за Глава 1 х Ремен За Ремен За Градите Монтирање 1 х Ј Кука тока 1 х Жолта Лебдечка Рачка 1 х Ремен 1 х Вшмукување чаша 2 х Завртки За Складирање Случај.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи