.

.

New
HMAYART MB058 Оставена четка за Sumie Painting/Chruse Chrush Calhaphy/Кинески пролетен фестивал Нова Година Чунлијан Дуилијан Пишување

HMAYART MB058 Оставена четка за Sumie Painting/Chruse Chrush Calhaphy/Кинески пролетен фестивал Нова Година Чунлијан Дуилијан

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Материјал : Овлака коса + малку свиња коса + малку добиток коса, добра еластична ;. Големина : четка за четка 8 см (3,15 ин) и 3 см (1,18 во) во ДИА; Рачка на четка : 20 см (7,87 во);. Материјал за рака : Бамбус ;. Добро е за uansуаншу. Пакување само со 1 четка. Материјал : Овлака коса + малку свиња коса + малку добиток коса, добра еластична ;. Големина : четка за четка 8 см (3,15 ин) и 3 см (1,18 во) во ДИА; Рачка на четка : 20 см (7,87 во);. Материјал за рака : Бамбус ;. Добро е за uansуаншу. Пакување само со 1 четка. четка за боја.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи