.

.

New
Истражување на отворено Машка микрогравитација Асценшел водоотпорна јакна за дишење

Истражување на отворено Машка микрогравитација Асценшел водоотпорна јакна за дишење

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Тој поминал месеци планирајќи нова рута во најчистиот стил, скијајќи 100 милји од патот до основата на искачувањето. Крајна заштита : Технологијата Ascentshell го прави овој палто 100% водоотпорен и ветровит. Затворање на патент. Карактеристики за дизајн на опрема : богати со карактеристики, микрогравитацијата има кацига-компатибилен ореол-ахард со заклучување на аспираторот, поштенски градите и џебовите на рацете, јамка за карабинер, клип за клучеви, еластично цртеж, и затворање на манжетни за кука и јамка. До крајот, тој со сигурност знаеше една работа : тој не се враќаше на својата стара работа. Повеќе од сè, убедени сме дека ако инспирираме повеќе луѓе да излезат надвор, светот ќе биде подобро место. Електроспонската мембрана создава материјал што може да се појави во воздухот.полиестер. Крајна заштита : Технологијата Ascentshell го прави овој палто 100% водоотпорен и ветровит. Едвај на половина пат до самитот, нивното патување заврши со неуспехот на едноставен пар гатачи. Тоа е она што нè вози. Движењето за огледало на движење и динамичните панели на подметнување овозможуваат неограничено движење за патување, возење велосипед и пешачење. Истражување на отворено : Ние изградивме компанија од чувство : поривот да се излезе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи