.

.

New
Telegaming Moto G7 Case, Moto G7 Plus Case, со фабрика за клип -клип на екранот, магнетски прстен, магнетски ринг -ринг -удар, отпорен на тешки оклопни телефонски куќиште за моторола мо?

Telegaming Moto G7 Case, Moto G7 Plus Case, со фабрика за клип -клип на екранот, магнетски прстен, магнетски ринг -ринг -удар,

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Ви благодарам и ви посакувам се најдобро. Двоен слој за одбрана, надворешниот компјутер и внатрешниот TPU обезбедуваат совршена заштита на телото, многу цврста и безбедна. ★ 5 функции во 1 случај : 1. ★ Совршено вклопување со прецизни исечоци Овозможете пристап до сите копчиња и пристаништа без да го отстраните Casser. ★ Совршено вклопување со прецизни исечоци Овозможете пристап до сите копчиња и пристаништа без да го отстраните Casser. Поради вашата поддршка, ние ќе можеме да работиме понапорно за да го подобриме квалитетот и услугата на производот. Ако имате незадоволство, ве молиме слободно контактирајте не пред да сакате да оставите негативен коментар, ние дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор. Во средината на прстенот има кружно железо кое може да ја привлече магнетната заграда за монтирање, совршена за GPS навигација со автомобили. Telegaming Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus Case 100% Нов 3 во 1 Комбо футрола кутија со прстен на прстенот Материјал : Премиум Цврста пластична / мека гумена Производ Карактеристики : Количина : 1 ✔180 Степен Сним за вртење на столб ✔magnetist Вшмукување : Може да се adsorb магнетна заграда , Совршено за навигација со автомобили GPS ✔Shell и Holster се и црна ребра со чувство како гума за не-лизгачки зафат, со вграден удар во киксот и прстенот со прсти што е совршен за без раце без употреба на вашиот телефон. ★ Специјално дизајниран за Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus. Белешка : Не е потребна алатка за инсталација, само прилепете на телефонот компатибилен со : ✅Motorola Moto G7 ✅Motorola Moto G7 Plus Not Fit for : ❌motorola Moto G7 Power❌motorola Moto G7 Supra❌motorola Moto G7 Playpackage Вклучи : 1 x Belt Clip Holster 1 x Тешка грб случај 1 x Moto G7/G7 Plus Заштитник на екранот [калено стакло] [Бесплатен подарок] Зошто не изберете нас : 1. Еден дополнителен клип за вртливата футрола може да го кликне на вашиот појас; 3.★ Специјално дизајниран за Motorola Moto G7 / Moto G7 Plus. ★ Вградениот прстен може да ве натера да го поставите прстот, лесен за носење и спречување на лизгање на телефонот.Со метална плоча која може совршено да работи со држачот на магнет; 4. Во средината на прстенот има кружно железо кое може да ја привлече магнетната заграда за монтирање, совршена за GPS навигација со автомобили. - Совршно вклопувајте во формата на вашиот телефон, додека давате лесен пристап до сите функции на телефон, без да го отстраните случајот.Со метална плоча која може совршено да работи со држачот на магнет; 4.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи