.

.

New
Телефонски случај компатибилен со случајот OPPO A15/A15S со 360 ° ротационен ременски клип футрола, воена заштита од воена оценка Тешка тавана на шок -отпорен телефонски п

Телефонски случај компатибилен со случајот OPPO A15/A15S со 360 ° ротационен ременски клип футрола, воена заштита од воена оценка

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Пакувантот вклучува : 1x компатибилен со случајот OPPO A15/A15 S. Дизајнот на заградите исто така ви овозможува да ги ослободите рацете, да обезбедите удобно искуство за гледање во секоја ситуација (гледање видео, видео, состаноци, учење) и да постигнете идеална удобност и стабилност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи