.

.

New
Брзо Брзо Полнење Микро Кабел Работи Компатибилен Со Вашиот Карбон Титаниум С109 Овозможува Брзи Брзини на Полнење!

Брзо Брзо Полнење Микро Кабел Работи Компатибилен Со Вашиот Карбон Титаниум С109 Овозможува Брзи Брзини на Полнење!

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

●Професионално Дизајниран за Компатибилен со вашиот кабел Карбон Титаниум С109 користи Технологија За Брзо И Брзо Полнење!. €Уморни од кабли кои не работат или кршат, овој ФЛЕКСИБИЛЕН кабел СО ВИСОК удар Е издржлив и брзо се полни Компатибилен со вашата леснотија на умот. ●Зачувајте го траењето на батеријата и времето на полнење користејќи го автоматскиот Систем За Двојно Интегрирано Дигитално Полнење на овој кабел. ●Никогаш на патот, чувајте го, лесно патување со додека сеуште имате тешки заштитени и најдобри запечатени цевки под притисок. ● * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ●Професионално Дизајниран за Компатибилен со вашиот кабел Карбон Титаниум С109 користи Технологија За Брзо И Брзо Полнење!. €Уморни од кабли кои не работат или кршат, овој ФЛЕКСИБИЛЕН кабел СО ВИСОК удар Е издржлив и брзо се полни Компатибилен со вашата леснотија на умот. ●Зачувајте го траењето на батеријата и времето на полнење користејќи го автоматскиот Систем За Двојно Интегрирано Дигитално Полнење на овој кабел. ●Никогаш на патот, чувајте го, лесно патување со додека сеуште имате тешки заштитени и најдобри запечатени цевки под притисок. ● * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Брзо Брзо Полнење микрозабниот Кабел работи Компатибилен Со Вашиот Карбон Титаниум С109 е 5 стапки 1,5 М овозможува брзи Брзини на полнење со Двојниот Чипсет на Новиот Кабел За Податоци 2.0 До 5а/5.000 Брзини На Моќност Лесно! ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Краток, Пренослив, НЕМА да ви пречи. Одлично за патување или додавање станици за полнење и работни станици.●Кабелските поддржувачи работат ЗА USB Брзо Полнење 2.0 и Брзо Полнење На Microusb 2.0, што ја максимизира постоечката USB функционалност со обезбедување на повеќе уреди компатибилни со енергија.●Оваа Цврста ВРСКА СО USB Кабел За Полнење На Податоци го прави ова совршено и за патување и за складирање.●Овој кабел од 3 стапки/1 метар е повисок квалитет од оригиналниот стандард, што го прави излезниот пристап помалку гломазен и незгоден.●Размислете да добиете еден за дома, канцеларија и патување, така што секогаш ќе бидете блиску со брзо полнење.●Стапките на полнење се загарантирани до 25 Вати, 15 Волти, 12 вампири, брзо Полнење 2.0 И УЛ Наведени и Во Согласност со дополнителни КАРАКТЕРИСТИКИ : ●што е Микро? Микробранова Порта во моментов е најчестиот адаптер и се користи речиси една деценија. Има аголен адаптер и може да се користи само на еден начин за разлика ОД USB Типот-C.●Како да знам КОЈ USB полнач или кабел купување? Обидот визуелно го одредува точниот USB конектор може да резултира со грешка.●Осигурајте се дека е избран точниот USB конектор, ве молиме консултирајте Се Компатибилен со упатството за употреба преку интернет или хард копија на вашиот уред.●Ако ви треба кабел се приклучат на Други микро-USB уреди, ние продаваме назад компатибилен USB кабли и полначи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи