.

.

New
Дизајн Скинц Дизајн Скинц Неон дрво штици со целото тело за завиткување на кожата-комплет компатибилен со дронот DJI Phantom 4 Pro Pro

Дизајн Скинц Дизајн Скинц Неон дрво штици со целото тело за завиткување на кожата-комплет компатибилен со дронот DJI Phantom

DEN 769.60

Стока
Во продавницата

Направени во премија 3М материјали за долготрајна ултра-тенка заштита. Конструкција со двослојни. Кристално чиста ламиниране се применува преку графички за екстремен живот. Патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот за да се спречат меурчиња за воздух за време на примената. Лесно за примена или отстранување и без остатоци. (Беспилотните летала не се вклучени.). Направени во премија 3М материјали за долготрајна ултра-тенка заштита. Конструкција со двослојни. Кристално чиста ламиниране се применува преку графички за екстремен живот. Патентирана поддршка за лепило за ослободување на воздухот за да се спречат меурчиња за воздух за време на примената. Лесно за примена или отстранување и без остатоци. (Беспилотните летала не се вклучени.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи