.

.

New
2 парчиња ананас хамак мека хрчак куќа кревет мали животни што висат куќа кафез хрчак гнездо хамак миленичиња кафез додатоци за заморчиња стаорец чинчила мали миле

2 парчиња ананас хамак мека хрчак куќа кревет мали животни што висат куќа кафез хрчак гнездо хамак миленичиња кафез додатоци

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Одличен додаток за кафез за миленичиња : Пакетот доаѓа со 2 парчиња ананас Хамстер Хамок кревет во живописна жолта боја, дизајниран со висечки јажиња и прстени, хамаковите можат лесно да се обесхрабрат во кафез, одличен додаток за кафез за миленичиња за употреба на мали миленичиња. Облик на ананас : креветот со меки хрчаци усвојува симпатичен дизајн на ананас, кој е реален и привлечен, привлекувајќи ги очите на вашите мали миленичиња и го возбудува нивното внимание, обезбедувајќи им симпатичен и удобен простор. Разновидни апликации : Не само што може да се примени куќа за кревети со хрчак со хрчак како удобно гнездо, туку и може да се примени како смешен хамак со тоа што виси на врвот на кафезот, додека тие можат да ја направат вашата соба посоодветна и шармантна. Пријатна и издржлива : Куќата за кревети од ананас главно е направена од густо дно, во кое има мека текстура и удобна тактичност, обезбедувајќи им на вашите мали животни пријатно искуство; Со добра изработка, куќата за кревети во хрчак не е лесно да се избледи и да се распадне, издржлива и практична што може да се примени долго време. Соодветна големина : Хамстерот за висина од хрчакот од ананас мери приближно. 5,9 x 6,29 инчи/ 15 x 16 см, соодветна големина одговара за повеќето мали животни како хрчак, кава, заморчиња, стаорец, едриличар на шеќер, чинчила, итн., Лесен и преносен за носење и складирање. Карактеристики : Симпатични подароци : Овие кревети во куќата на хрчак се слатки и удобни, можете да ги дадете овие топли и симпатични подароци на вашите сакани мали миленичиња, давајќи им релаксирачки места за дневни активности, како што се играње, трчање, искачување и спиење, чување на нивни и да ги одржувате активни и здрав. Applicable occasions : The hamster house bed is equipped with hanging rings that you can just place it in the cage or hang it up, regardless of inside or outside, easy and convenient to install, adding more fun to your lovely pets.Specification : Color : Yellowsize : Прибл. 5,9 x 6,29 инчи/ 15 x 16 cmpackage Вклучи : 2 x ананас hammocksnote : Проверете ја големината пред да ја купите. И се препорачува да го менувате на секои 3-6 месеци за да добиете најдобра употреба. Може да има грешка во мала големина како резултат на рачното мерење. Бојата на производот може малку да се разликува поради изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот, ве молиме преовладувате.

Карактеристики на производот

Color:
yellow
Size:
approx. 5.9 x 6.29 inch/ 15 x 16 cm
Package include:
2 x Pineapple hammocks:
Note:
Please check the size before you buy it. And It is recommended that you change it every 3-6 months to obtain best use.:
There might be small size error due to manual measurement.:
Product color may slightly vary due to photographic lighting sources or your monitor settings, please in kind prevail. :
Свеж

Поврзани производи