.

.

New
Време на одмор 25 Ултра светла LED керамички мулти Ц9 светла

Време на одмор 25 Ултра светла LED керамички мулти Ц9 светла

DEN 196.16

Стока
Во продавницата

Висок квалитет : Оваа светлина не е водоотпорна, што го прави одличен избор за секоја локација осветлена од сонце. Светли LED светилки. Трајни, преносни, не водоотпорни декоративни светла, заштеда на енергија со висококвалитетен финиш. Стринг светла со батерија : Само ставете ги батериите во неа и притиснете го копчето, ќе работи. Можете да ја украсите вашата куќа каде и да сакате. Лесно за инсталирање и соодветен Божиќен подарок : Ова светло за самовила LED е многу лесно да се инсталира. Само пронајдете го штекерот и користете го директно. Оваа светлина на жицата на глобус е соодветен подарок за Божиќ. Можете да им ги дадете на вашите пријатели, семејство и соученици. Нека оваа низа светла го прават својот живот поинтересен. Внатрешен простор Тоа ги прави цвеќињата пофасцинантни со пријатната светлина што сјае; Тоа создава романтичен амбиент кога ќе се симне на едното колено и предлага, и тоа го прави сè свето кога таа вели „да, јас правам“ во присуство на Бога и овие сведоци. Лесната низа е лесна за ракување, а најразлични стилови и различни форми на лесни жици лесно се осветлуваат, осветлувајќи ја нашата среќа, правејќи ја празничната атмосфера на Ноќта на вештерките и Божиќ поинтензивна, и доживуваат иста среќа и среќа со различни празнични атмосфери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи