.

.

New
3М комплет за пескарење на мали заби, 31853, разновиден ритс, 3 2/3 во x 9 во, вкупно 9 чаршафи

3М комплет за пескарење на мали заби, 31853, разновиден ритс, 3 2/3 во x 9 во, вкупно 9 чаршафи

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Сите решетки што треба да ги поправите забите - има три листови за пескарење од 80 решетки и два листови за пескарење секоја од 180 решетки, 400 решетки и 1500 решетки. Трае 5x подолго - груба 80 решетки и 180 минерални минерали во форма на жито во форма на жито последен 5x подолго од конвенционалната шкурка од 3 метри. Крајните брзи - комбинацијата на минерали и материјали го прави автоматското пескарење на телото побрзо и полесно. Листови отпорни на затнување - уникатна мешавина од минерали од 3 метри се спротивставува на затнувањето и вчитувањето што значи помалку отстранување на прашината. Супер силен абразивен - минералите на 3М прават тешки абразивни што се само -фрактури за изложување на нови рабови што овозможуваат голема издржливост. 9 листови за пескарење. 9 листови за пескарење. Пакетот за пескарење со мали заби за заби 3М е дизајниран да обезбеди вистинска количина на шкурка за да поправи еден заб на вашето возило. Сега не мора да се грижите за купување на повеќе пакувања со шкурка за да поправите заб во вашиот автомобил. Ова значи дека ќе имате помалку отпад и нема остатоци од шкурка. Пакетот за пескарење со мали заби за забивање на 3 метри има три листови за пескарење од 80 решетки и два плочки за пескарење секоја од 180 решетки, 400 грицки и 1500 грицки. Вклучува највисок квалитет на 3М шкурка, вклучувајќи 3М прецизно во форма на жито и технологија на влажни. Со овој комплет можете лесно да прошетате низ системот за поправка на телото од 3 метри за подготвување, пополнување, боја и завршување. Затоа, поправете го вашето возење брзо и лесно со пакетот за пескарење со мали заби.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи