.

.

New
Светла за новогодишни елки Донсаџи со капа од дрвени дрвја, 6,6ft x8 линии 320 LED Божиќни низа светла со далечински и 8 режими и меморија функција водоотпорна за празник Б

Светла за новогодишни елки Донсаџи со капа од дрвени дрвја, 6,6ft x8 линии 320 LED Божиќни низа светла со далечински и 8 режими

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Одлична вредност за парите : Ова е иновативна комбинација на капачиња за елки за елки и светла на дрвја, во споредба со други светла на единечни дрвја или единечно дрво, може да ја украси целата елка поцелосно, заштедувајќи пари и време. Меките и светли светла, исто така, ќе создадат пријатна и топла атмосфера за Божиќ. Далечински управувач 2 -ри : 8 часа на, 16 часа одмор; 3 -ти : 6 часа на, 6 часа одмор / 3 часа на, 9 часа одмор. Операција за далечински управувач - Лесна за употреба, можете да ја изберете посакуваната функција во секое време и каде било, и да го поминете целиот Божиќ среќно!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи