.

.

New
ВОКОТО 6 Листови Лепило За Нокти За Нокти За Нокти Совети Со 1 парче Датотека За Нокти Дизајн За Маникир Во Цврста Боја Налепници За Обвивки За Нокти Сет

ВОКОТО 6 Листови Лепило За Нокти За Нокти За Нокти Совети Со 1 парче Датотека За Нокти Дизајн За Маникир Во Цврста Боја Налепници

DEN 95.84

Стока
Во продавницата

Дизајн на моден Тренд - чиста боја и дизајн на линија, нека бидете полни со младост и шарм. Совршена Комбинација-налепници од 6 листови и датотека од 1 парчиња, можете да изберете која било за да направите совршени нокти. Многу Лесен За Употреба-налепниците се самолепливи, може да се залепат директно на ноктите. Безбеден Материјал Со Пријателска Техника-Лесен за нанесување На вашите нокти што нема да ги повреди вашите убави нокти. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : -6 листови налепници за лак за нокти -1 ЕЕЗ КАРАКТЕРИСТИКА на датотеката за нокти : -100% Сосема Нов и Квалитетен-Збогувајте се со нередот на течниот лак. - Без време на сушење-Лесна апликација-Без дамки или ленти-Долготрајно КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : 1) Нанесете го основниот слој и почекајте сушење. 2) извадете ја омилената шема со рацете. * Известување : НЕ ДОПИРАЈТЕ ЈА ЗАДНАТА СТРАНА На Налепниците за НОКТИ ЗА ДА ГО ИЗБЕГНЕТЕ МАСЛОТО ОД КОЖАТА и ОСТАВЕТЕ МАЛКУ ПРОСТОР ПОМЕЃУ НОКТИТЕ со КУТИКУЛА 3) Залепете ги ноктите и нежно притиснете. 4) Нанесете го лакот во ноктите (целосно Покријте ги ноктите) и почекајте сушење. 5) Готово! ТОПЛА ЗАБЕЛЕШКА : Не Се Применуваат На Кутикулата и Кожи. Оставете Малку Простор Помеѓу Ноктите Со Кутикула, Така Што Налепниците Можат Да Се Чуваат Подолго.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи