.

.

New
Dynabrade Dynafile II абразивна алатка за појас | 0,5 КС 20,000 вртежи во минута, пневматски мотор, 7 степени офсет | За 1/4 -3/4 широк x 20,5 долги ремени

Dynabrade Dynafile II абразивна алатка за појас | 0,5 КС 20,000 вртежи во минута, пневматски мотор, 7 степени офсет | За 1/4

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Динамичка динабрада динафиле : Нашата светски познатата динафиле III абразивна алатка за појас го заменува здодевно поднесување на рацете и пескарење! Користете го за мелење, дебари, полски и многу повеќе. Применливо на различни површини. Разновидна изведба : Дизајнот на рачката има офсет од 7 степени. Мелење на главата на главата 360 степени. Куќиштето овозможува лесен пристап во тесни места. Дизајнот на лесни алатки го минимизира заморот на операторот. Контактна рака вклучена : Оваа алатка вклучува контактна рака (11287), но исто така прифаќа и над 20 заменливи контакти со оружје. Следење на дозволите за ремени 1/4 "до 3/4" широк до 20,5 "долги. Полесно е да се одржи и е моќно. Предниот издув ја пренасочува прашината. Разликата во динабрадата : углед за извонредност во дизајнирањето и производството на пневматски абразивни алатки за напојување. Слушаме. Ние набудуваме. Ние оптимизираме.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи