.

.

New
Стони Крик - ласерско сечење - 12 wallидна плакета осветлена - 1 кардинал

Стони Крик - ласерско сечење - 12 wallидна плакета осветлена - 1 кардинал

DEN 288.00

Стока
Во продавницата

Приближно 12 "x 12" x 1,25 "; фиберборд со средна густина; управувана батерија; осветлена wallидна плоча; нова. Дел од колекцијата Birch & Cardinals - Проверете ги нашите други списоци за да го завршите вашиот сет. Осветлена со едно влакно на јасни светла и управувани од 2 батерии АА во задниот дел на дрвената кутија. Внимание : многу расипувачки. Украсете го вашиот дом оваа празнична сезона со оваа неверојатна ласерска исечена wallидна плоча која има бели светла однатре за да ги лути снежните дрвја покриени со бреза. Потоа зрачените кардинали додаваат поп на боја на зимски ден. Оваа прекрасна wallидна уметност ја управуваат 2 батерии АА (не се вклучени).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи