.

.

New
Комплет за белење на забите на Whytsmile - LED светло - вклучени батерии, пенкала од 4 ml гел со четка, 35% карбамид пероксид и фиока за уста

Комплет за белење на забите на Whytsmile - LED светло - вклучени батерии, пенкала од 4 ml гел со четка, 35% карбамид пероксид

DEN 399.20

Стока
Во продавницата

Whytsmile е решение за белење на забите! 35% ЦП со целосна сила Белење на нашиот комплет за белење на заби во дома, вклучува професионален гел за белење на пенкало и моќно сино LED светло што го забрзува процесот на белење-ви дава посветла, посигурна насмевка, побрзо! Нашиот гел за белење на емајл безбеден користеше клинички докажани состојки за да отстрани години на дамка од кафе, вино, пушење и повеќе без никаква болка или чувствителност на забите. Многу луѓе доживуваат белешки резултати по првата примена на Хаутсмил. ✅? 100% гаранција за задоволство - комплетот за белење одлично отстранува години на дамки дури и од најчувствителните заби. Специјалната формула за гел нежно ги третира забите и не предизвикува чувствителност!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи