.

.

New
180 парчиња/кутија М2.5 * 20 Сутемрибор машка женска хексадецимална месинг за распрскувач на завртки за завртки за асортиман на асортиман - комплет за асортиман на асор

180 парчиња/кутија М2.5 * 20 Сутемрибор машка женска хексадецимална месинг за распрскувач на завртки за завртки за асортиман

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Боја : како што е прикажано. Име : Комплет за асортиман на ореви. Пакување : 180 компјутери. Материјал : месинг + не'рѓосувачки челик. Количина : 180 завртки и ореви на растојание, 1 кутија за складирање. Описи : Име : Комплет за асортиман на ореви за пакување : 180 PCSMaterial : Brass + Не'рѓосувачки челик.Канталност : 180 завртки и ореви на растојание, 1 кутија за складирање вклучува : 50* m2.5 Ореви од не'рѓосувачки челик50* m2.5 6mm Нерзени челични завртки10* m2.5 Branseенски месинг до женски 6mm10* m2.5 Brage Female до 10мм женски 10* m2.5 Brage Female To Female 15mm10* M2.5 Brage Female To Female 20mm10* m2.5 машки и женски месинг запчаници 6 mm + 6 mm10* m2.5 Машки и женски дихтунзи од месинг 10мм + 6mm10* m2.5 машки и женски дихтунзи од месинг 15мм + 6mm10* m2.5 машки и женски дихтунзи од месинг 20 mm + 6mmnote : Производот се состои од мали делови и треба да биде ставен надвор од дофатот на спецификите на децата : Снабдувања на DIY : ЕлектричноКертификација : Ништо Оригин : Мојленд Чинаим Тип : Ореви и завртки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи