.

.

New
Кукла Шамија Божиќ Велигден Монистра Ресел Шарени Лента Послужавник Декорација Велигден Партија Дома Декор Божиќ Украси Мали

Кукла Шамија Божиќ Велигден Монистра Ресел Шарени Лента Послужавник Декорација Велигден Партија Дома Декор Божиќ Украси Мали

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Издржлива Декорација : Овие Се Сигурни, Без Мирис , Издржливи, Не Се Лесни За Деформација Или Кинење. Покрај Тоа, Поради Добрата Технологија и Висококвалитетните Материјали, Тие Не Се Лесни за Бледнеење и Може Да се Одржуваат Долго време. Разновиден : Убаво Дизајниран И Рустикален Во Стил, Совршен За Декор Во Бањата И Може Да Се Нанесе На Мазни, Чисти Или Тврди Површини Како Што Се Ѕидови, Врати И Многу Повеќе. ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА Какви Било Прашања Ве Молиме Почувствувајте Да Контактирате Со Нас, И Ветуваме Дека Ќе Одговориме во Рок од 24 Часа. Задоволството На Клиентите Е Она Кон Што Се Стремиме. Тоа Е Прекрасен Подарок, Уживајте Во Ексклузивни Украси За Дома, Како Подарок За Пријателите. Лесно Се Инсталира, Целосно Еднократно И Лесно Се Мие Акрилни Кристали На Лустери Замена На Божиќна Врата Прстен Стаклена Мушка Венец Со Ресни Вештачка Венец 9 Примитивни Велигденски Јајца Витраж Срце Големо Стакло Топче Украс Украс Мајка Украс Колибри Дамка Стакло Прозорец Синџир Дамка Стакло Прозорец Панел океан. Кукла Шамија Божиќ Велигден Монистра Реследник Шарени Лента Лента Лента Декорација Велигден Партија Дома Декор Божиќ Украси Малоестер мониста ресел Шарени лента лента декорација велигден партија дома декор Материјал : Боја На Дрво : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 25гр големина На Пакетот : 3х8х8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи