.

.

New
Женска стилска кожа патент кожа слабиот појас со мини лак акцент

Женска стилска кожа патент кожа слабиот појас со мини лак акцент

DEN 683.20

Стока
Во продавницата

100% кожа. Затворање на привремено. Суво крпа чиста. Затворање на притисок зад лакот со прилагодување на 5 дупки. Ширина на ременот : 0,4 инчи (1,0 см). Ширина на лак : 1 инчи (2,5 см) должина на лак : 2,4 инчи (6,0 см). S (26,5 "-30,5"), m (30,5 "-34,5"), L (35,5 "-39,5"), XL (39,5 "-43,5"). Направено од кожена кожа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи