.

.

New
Безжичен бутан лемење со лемење со железо од железо од железо, мини бутански факел Пен за гасови, алатка за лемење за заварување на железо, за заварување на електрон

Безжичен бутан лемење со лемење со железо од железо од железо, мини бутански факел Пен за гасови, алатка за лемење за заварување

DEN 192.64

Стока
Во продавницата

【Предности】 Ironелезо за лемење без безжично, преносен џеб со големина, лесен и удобен, можете да го однесете со себе на која било сцена што ви треба. 8мл капацитет, користете време до 35-45 минути. Користете чисто бутано гориво, пенкалото за лемење ќе се стопи и на сребро и злато лемење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи