.

.

New
Маркус Наслунд потпиша 8х10 хокеј фотографија со JSA COA - автограмирани фотографии од NHL

Маркус Наслунд потпиша 8х10 хокеј фотографија со JSA COA - автограмирани фотографии од NHL

DEN 612.80

Стока
Во продавницата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НХЛ. Markus Naslund потпиша хокејска фотографија од 8x10 со JSA COA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Markus Naslund Memorabilia. Меморијабили на Ванкувер Канакс.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи