.

.

New
Hatените на капа завиткаат турбан глава за коса, капа на капакот на капакот, муслимански карцином, покритие бејзбол капачиња, масовни капчиња и капачиња

Hatените на капа завиткаат турбан глава за коса, капа на капакот на капакот, муслимански карцином, покритие бејзбол капачиња,

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Увезени. Само миење на рацете. Мекиот материјал и големината (приближно) : Овие слатки турбански капи се изработени од мека млечна свилена ткаенина, лесна, дишењето удобно и лесно за носење, исто така може да биде како капа за спиење. Една големина одговара на повеќето жени. Применливи прилики : The Twisted Beather Beanie може да биде капа за да го задржите вашиот стил на коса, модна капа за спиење, Beanie, муслимански, капа за капаче за глава на карцином, капа за капаче за коса, опаѓање на косата, пациент, бремена жена за коса за коса, глава за глава. одмори на плажа и патување. Убав подарок : многу различни главни врски во боја, мода симпатична и елегантна за да се совпаднат со стилот на облека, убав подарок за вашата мајка, сестри, девојки и пријатели за да ги направат шармантни и стилски на специјалниот фестивал. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, испратете ни е -пошта директно и ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме. Референца : Beanie Hat White Beanie Mens Mens Skull Cap Cap Beanie Turban Head Gead Gead Meals Haps за жени со рак крзно глава за завиткување на капакот на главата за глава за глава за лоци Завитка плетена гравчиња карцином турбан свила шамија глава завиткана стилска хемо -капи, макбол глава, кашмир капа, африкански печатење глава, зимска глава, обвивка за бенеи капа, стилски. РЕФЕРЕНЦИЈА : Главни шалови за пациенти со карцином, шепање на глава со плетенки, капи за карцином на дојка, глава за глава за спиење ладни капи за пациенти со карцином, мотоцикл глава, зимско капаче со ушни капаци, бела глава за обвивка за глава за хемо -пациенти, бењи за карцином пациенти со хемо -капачиња во близина на мене кефијер, ночана обвивка за глава, нота, нота, носена глава на главата. капачето на черепот пред завиткана глава на главата, најдобри шалови за глава за пациенти со карцином дами, глави, машки турбан глава, видови на африкански глави, женски турбан, машка глава глава, обвивки пред. нов дизајн, многу популарен.Канталност : 1pcfeaturethanks за вашите сфаќања.1x capvery удобна ткаенина за истегнување, а за себе или пријатели.100% сосема нов и висок квалитет. Материјал : Полиестерхед Обем : 50-60cmgender : жени (возрасни.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи